Dlouhé

I těhotná nevěsta může být krásná!

U nás v salónu se snažíme nabízet nevěstám v pokročilém stádiu těhotenství lehké a pohodlné svatební šaty, ve kterých vydržíte celý Váš svatební den D.

Nabízíme různé typy šatů a to elastické, které rostou s Vámi od anglické firmy Tiffany Rose. Tuto firmu rády oblékají i členové anglické Royal Familie a to hlavně na společenské akce. My jsme jejich výhradní dovozci pro Českou republiku již přes 8 let. Šaty jsou z příjemných materiálů z elastické krajky, viskózy a nově i z hedvábného šifónu. Šaty se hodí jak do kostela, tak i na svatbu v přírodě – boho svatba a nebo jen krátké na úřad.

Najdete u nás ale i velké množství svatebních těhotenských šatů v půjčovně. Máme největší výběr v Praze. Šaty jsou střižené speciálně pro těhotné nevěsty a jsou z odlehčených materiálů a většinou s hladkou lehkou šifónovou sukní. A zase se při výběru modelů snažíme, aby byly šaty pro nevěstu po celý den příjemné na nošení.

Kdy mám začít s výběrem těhotenských šatů? Jak vybrat velikost?

My jsme opravdu specializovaný obchod a pomůžeme Vám s výběrem. Pravidlo je vždy 2-3 měsíce před svatbou. Pokud máte svatbu po šestém měsíci těhotenství je nejlepší čas výběru již v pátém měsíci těhotenství. Jestliže je ale svatba již v pátém měsíci tak nečekejte a přijďte hned jak budete mít termín svatby. Nepotřebujeme čekat na bříško. My máme dlouholeté zkušenosti a rády Vám pomůžeme s výběrem.

Co u Vás stojí svatební šaty k zapůjčení a jaká je cena k prodeji? 

Svatební šaty k zapůjčení od různých evropských Designerů stojí od 8.900,-Kč – 10.900,-Kč, jelikož jsou z dražších materiálů a jinak střihově zpracované. Jsou většinou luxusnější pro svatby v kostele.

Elastické svatební šaty Tiffany Rose jsou jen k prodeji, ale za cenu dlouhé šaty od 7.600,-Kč – 12.900,-Kč a krátké již 5.500,-Kč do 6900,-Kč

Nově si můžete šaty objednat i na E-Shopu