fbpx

Svatební šaty půjčovna

/Svatební šaty půjčovna
Svatební šaty půjčovna 2019-10-03T13:06:53+00:00

Půjčovna svatebních šatů

Některé princeznovské šaty jsou drahé ke koupi a proto se raději zapůjčují. U nás najdete svatební šaty v prvotřídní kvalitě a nejnovější kolekce od světoznámých návrhářů, které pro Vás každoročně vybíráme na několika veletrzích ve světě. 

Nejsme jen půjčovna svatebních šatů, ale kvalifikovaný obchod, ve kterém najdete vše co nevěsta potřebuje od hlavy k patě. Oblékneme ale i ženicha a celou svatební společnost, počínaje šaty pro matku nevěsty až po družičky.

Individuální přístup a příjemné prostředí k výběru Vašich svatebních šatů, je to nejdůležitější pro nás. Nejen nevěsta, ale i ženich u nás najde kompletní nejnovější nabídku svatebních doplňků a obuvi pod jednou střechou. 

V našem salonu se půjčovné pohybuje kolem 9600 – 13 900,-Kč včetně vyčistění po svatbě, veškerých krejčovských úprav a zapůjčení spodničky. Skladem je více šatů neboť nemáme vždy foto. Kvalita šatů je prvotřídní. Čeká na Vás přes 500 ks svatebních šatů. 

Rádi Vám poradíme s výběrem Vašich vysněných svatebních šatů aby jste byla na Váš den D úžasná. Máme 30 let zkušenost v oboru. 

Jsme profesionální půjčovna svatebních šatů v Praze. 

Velký výprodej svatebních šatů za slevy až 70%

Objednání na výběr svatebních šatů prosím jen telefonicky:

Salón tel.: 233 336 337 (12 – 18 hodin)
Mobil: 720 303 614 (12 – 18 hodin)

Dlouhé

Krátké

XXL

Poplatek:

Od 1.10.2015 se i my připojujeme ke značkovým salónům, které začaly vybírat poplatky za zkoušení svatebních šatů.

Pokud si šaty v našem salónu vyberete a závazně zarezervujete na první zkoušce, neplatíte poplatek žádný.

Jestliže potřebujete čas na rozmyšlení, zaplatíte poplatek za zkoušení 300,- Kč za 60 minut, za další půlhodinu 100,- Kč. Pokud se k nám do 2 měsíců vrátíte, tak vám poplatek od rezervace odečteme a tím neplatíte poplatek žádný.

Tímto vlastně naše nevěsty neplatí žádný poplatek a pokud jiné nevěstě poradíme naše zkušenosti při výběru střihu tak zaplatí 300,-Kč.
V ceně poplatku za zkoušení je kvalifikované poradenství při výběru střihu vašich vysněných svatebních šatů, doplňků a svatební obuvi. U nás zkoušíte jen originály.