Nela Teplá
★★★★★
Výborný výběr dámských šatů i pro těhotné, skvělá pomoc,dostupné ceny.

Viktor Dražský
★★★★★
Skvělý servis, byl jsem opravdu spokojen.Doporučuji.

Veronika Vinkler
★★★★★
Velmi ochotný a milý personál.

Petra
★★★★★
Z vlasnej skúsenosti musím potvrdiť, že najväčšou devízou tohoto salónu je ochota profesionálne pomocť s výberom šiat k typu ženy, postave, proporciám, s farbou, strihom a doplňkami. Je veľa salónov, ešte viac šiat a v určitom momente sa člověk cíti totálne stratený, preválcovaný tou krásou, třpytkami, šifónom, krajkami… tu prichádza ten objektívny, ženský nadhľad a doporučenie. Skvele sme vybrali šaty na ples do Viedne. Myslím, že som reprezentovala dobře nielen seba, ale i Studio Agnes, Prahu… preto sa nebojím úprimne doporučiť.

Umění sebevědomí
★★★★★
Skvělý přístup i profesionalita. Určitě doporučujeme a děkujeme majitelce paní Romaně.

Kateřina Vlasáková
★★★★★
Vynikající servis, dámy skvěle poradí s výběrem šatů a jsou úžasně milé. Určitě doporučuji sem zajít pro šaty na svatbu i ples!

Markéta Vrbatová
★★★★★
Dobrý den, salon Agnes mohu doporučit. Prošla jsem mnoho salónů v Praze (včetně těch nejznámějších) a musím říct, že služby byly skvělé. Paní byla opravdu profesionál. Sice jsem svoje vysněné šaty našla nakonec jinde, ale paní mi skvěle vysvětlila co mi sluší a co ne, jaké barvičky a jaké střihy a už jsem věděla, čím se řídit a to jsem přesně v jiných salonech nenašla. Paní mi ukázala že nemusím mít jen korzetové, šaty mi zakolíčkovala a zašpendlila a nebyl by problém je upravit. Ještě jednou děkuji a salon mohu doporučit.

Anna Sokol Konratová
★★★★★
Krásný den všem, chci se s Vámi podělit o mou recenzi Svatebního salonu AGNES. Díky paní majitelce i její kolegyni jsem si užila svůj svatební den jako princezna. Přesně dle mých požadavků našly šaty a začalo zkoušení. Velmi jsem si vážila jejich odborného pohledu a doporučení, které řekly až po vyjádření mého doprovodu, prostě tak, aby nikoho neovlivnily. Nakonec jsem si vybrala ty pravé. Nechala jsem si pár dnů na rozmyšlení a zkusila zajít ještě do jednoho nejmenovaného salonu, ale hned jsem se vrátila do salonu AGNES, protože ten servis, přístup, ochota a úsměvy byly pro mě nejdůležitější! Cítila jsem se velmi příjemně než jinde. Zkoušky, vyzvednutí i vrácení proběhlo bez problémů. Šaty byly, jsou a budou perfektní, sklidily úspěch a kladné ohlasy u všech svatebčanů. Za mě úplná spokojenost.Návštěvu tohoto salonu mohu jen doporučit. A děkuji Vám ještě jednou za nádherné šaty, které můj nejdůležitější den v životě dotvořily do toho nejlepšího. Anička

Petra Holubová
★★★★★
Salon Agnes mohu jen a jen doporucit! S vyberem satu na moji svatbu mi pomahala pani Romana Šlehofer s pani Ivou. Byly vzdy mile, ochotne, profesionalni a s nicim nebyl problem. Jeste jednou velke diky za prekrasne svatebni saty.. libily se vsem! Petra