Nejčastěji položené otázky při koupi svatebních šatů

Co stojí pronájem svatebních šatů?

Svatební šaty od firmy AGNES Fashion Group si v našem salónu můžete zapůjčit již od 8 500 Kč do 12 900 Kč. Společenské šaty si můžete zapůjčit již od 1500 Kč. Průběžně nabízíme svatební šaty Agnes ve výprodeji.
Akce Speciál – svatební šaty jako první nevěsta jsou za příplatek 2000,- Kč k půjčovnému a neplatí zde žádná slevová akce.

Dají se u Vás objednat svatební šaty na zakázku, k prodeji ?

Ano, firma AGNES Fashon Group Vám ušije svatební šaty na míru. Zkusíte si u nás jakýkoliv model z nové kolekce a my Vám ho objednáme na zakázku podle Vašich rozměrů. Potřebujeme jen čas před svatbou 8-12 týdnů. Na tuto akci neplatí žádná sleva.
Ceny šatů Agnes jsou již od 16000,- Kč do 25000,- Kč. Firmy Lindegger a Tina Weise jsou jen na objednání na míru. Ceny se pohybují od 14000,- do 35000,- Kč

Máte každé šaty na webové stránce ve všech velikostech?

Ne, to není možné v žádném salónu na světě. Naše stránky vám mají nabídnout celkový přehled stylu našeho salónu. Průběžně doplňujeme nabídku šatů. Šaty na stránce AGNES půjčovna máme všechny skladem.

Co mám udělat, když jsem nešťastná z asistentky prodeje?

Vy nesmíte nikdy odejít z našeho salónu nešťastná. Ten Den, kdy si hledáte svoje svatební šaty, by měl být pro vás stejně tak krásný jako váš svatební Den. My se ozbrojeni zkušenostmi a trpělivostí a maximálně snažíme z Vás udělat tu nejkrásnější nevěstu. V případě, že jste nešťastná, dejte mi vědět – vaše spokojenost je pro mě důležitá.

Kdy se mám vydat na pouť zkoušení svatebních šatů?

Tato otázka je relativní. Když přijdete 6 až 8 měsíců předem, máte možnost si vybrat z většího množství svatebních šatů, než když se stavíte měsíc před svatbou. Ale samozřejmě jsme v našem krejčovství, ve kterém provádíme veškeré úpravy, i na tyto situace připraveni.

Doporučujete návštěvu svatebního veletrhu?

Ano, to je úžasná věc pro moderní nevěstu. Já sama navštěvuji svatební veletrhy v Evropě při výběru nové kolekce svatebních šatů a svatebních obleků, ale i společenských šatů. Nevěsta může vidět na módní přehlídce svatebních šatů několik svatebních salónů najednou a rozhodnout se pro styl šatů. Nehledě na to, že si může vyzvednout na stánku slevový kupón. Na svatebním velerthu se dozví, co vše je možné a zhlédne nejen naši přehlídku svatebních šatů ze salónu ale i nabídku snubích prstenů, svatebních míst, svatebního oznámení, výstavu floristek a kadeřnická show.

Musím si udělat termín na zkoušku šatů?

Ano, v sezóně od listopadu do května to doporučuji. Uděláme si na Vás čas a jsme tu jen pro vás. Objednané nevěsty mají přednost. Nabízíme odborné poradenství ze skušeností v oboru 25 let a proto si udělejte na tento pro Vás jedinečný a významný den čas a nechte nás společně najít ty nejlepší šaty pro Vás. Opravdu nejsme obchodní centrum, kde si vše projdete a podíváte se na šaty na ramínku. Často se stává, že na ramínku se Vám šaty nelíbí a když si je obléknete, tak se v nich budete cítít jako Popelka.

Rozhodla jsem se, že si ve vašem svatebním salónu šaty půjčím, co mám teď udělat?

V případě, že jste si své svatební šaty u nás našla, sepíšeme spolu závaznou nájemní smlouvu. Při podpisu zaplatíte 4 000 Kč Rezervační poplatek a 1 000 Kč kauci. Rezervační poplatek se Vám na poslední finální zkoušce započte do ceny nájemného a Vy doplatíte doplatek půjčovného na zkoušce, asi týden před svatbou. Kauce je vratná při odevzdání svatebních šatů po svatbě v pořádku do salónu. V případě značného nebo špatně odstranitelného ušpinění si zaúčtujeme poplatek za speciální čištění šatů ve výši 300,- až 1500,- Kč dle rozsahu ušpinění.Dále jste povinni vrátit všechny převzaté věci včetně doplňků, obalu a ramínka.V případě zničení, roztržení spodnice si účtujeme cenu spodnice 1000,- Kč, obalu 850,- Kč nebo cenu nevráceného ramínka 150,- Kč
Asi 3 – 10 dní před svatebním dnem se znovu spolu sejdeme na finální zkoušce, kde vám šaty a všechny svatební doplňky jako boty, závoj, bižuterii, spodní prádlo atd. vyzkoušíme a případné opravy popřípadě našpendlím, aby vám šaty dobře padly. Potom se spolu popřípadě domluvíme na druhé zkoušce. Na této zkoušce vám musí svatební šaty pasovat, tak jako ve svatební den. V případě, že by něco nesedělo, máme ještě čas to předělat. Na této zkoušce se domluvíte, kdy si Vy nebo někdo z rodiny pro Vaše svatební šaty přijedete. Tento termín děláme individuálně podle potřeby nevěsty. Vaše šaty dostanete vyčištěné, vyžehlené a připravené si je jen obléknout. Předáme Vám je v neprůhledném obalu. Pro šaty se může proto stavit i ženich. Šaty si prosím odvezte jen položené nebo pověšené v autě, ne Metrem nebo tramvají.

Jsou krejčovské úpravy v ceně?

Ano, jedna zkouška a úprava šatů jsou v ceně půjčovného. Při dalším počtu zkoušek účtujeme 300,- Kč pro zkoušku.

Mám u vás již zaplacený rezervační poplatek na šaty, ale chtěla bych je vyměnit za jiné ve vašem salónu. Jde to?

Ano jde, pokud bude Vámi vybraný nový model na Váš termín volný. Výměna je zpoplatněna částkou 1 000,- Kč. Toto je také možné v případě, že otěhotníte a šaty vám nebudou sedět. Vybereme pro vás pohodlnější. V případě, že jste těhotná, je výměna šatů samozřejmě zdarma.

Slevové akce

V průběhu roku děláme pro Vás slevové akce a na svatebním veletrhu rozdáváme slevové kupóny na zapůjčení kolekce šatů v našem salónu. Na akci “Speciál” a při objednání šatů na zakázku neplatí žádná slevová akce. Slevy se nesčítají.

Veletržní sleva platí od prvního dne veletrhu po čtrnáct dní při podpisu smlouvy na zapůjčení svatebních šatů z našeho salónu a při předložení slevového kupónu. Vis datum ukončení na kupónu.

V jakých velikostech nabízíte svatební šaty?

V salónu najdete šaty ve velikostech 32-54.

Jak dlouho bude trvat první zkoušení svatebních šatů?

My plánujeme asi s jednou až dvěma hodinami, ale pokud to bude trvat déle, nikdo vás domů nepošle. My vás tak dlouho obsloužíme, jak to bude nutné, aby jste byla spokojená a našla Vámi vysněné šaty.

Nabízíte i tu možnost poradit v cizím jazyce?

Ano, my vám rádi poradíme v němčině a v angličtině.

Mohu si u vás i svatební šaty koupit?

Ano, objednání trvá 6 – 8 týdnů. Při objednání svatebních šatů na míru k prodeji se zaplatí kompletní cena šatů. Na prodej se nevztahují žádné slevy.

Můžu u vás v salónu platit kartou?

Ano, můžete VISA a Masterhand kartou.

Když jsem si u vás zapůjčila svatební šaty, můžu od vás čekat nějaké slevy?

Pokud si u nás ženich a všichni muži z rodiny zakoupí oblek a košili, dostanou 5% slevu. Ženy a rodinní příslušníci obdrží 5% slevu při koupi společenského oděvu.

Potřebovala bych také šaty pro družičky, máte je ve vašem salónu?

Ano, máme nádherné šatičky na půjčení za cenu 400 – 800 Kč. Pro mládence máme na půjčení buď vestičku, plastrón, košili a kalhoty komplet za cenu 600 Kč. Také si mohou zapůjčit celý oblek s košilí a kravatou za cenu 1000 Kč.
Pro starší družičky máme k prodeji úžasnou kolekci koktejlek různých střihů ve stejné barvě. Více na stránce Společenské šaty-koktejlky

Jaký servis nabízíte?

vyčištění a vyžehlení svatebních šatů, vyžehlení a úpravu obleku
vlastní krejčovskou dílnu
příjemné prostředí, nabídneme vám vodu i cappuccino
partneři pod jednou střechou (svatební oznámení, květinový servis, vizážistka, kadeřnice, zdravé opálení, svatební ražba, organizace svatebního dne)
doporučení vyzkoušených partnerů (kadeřnice, fotograf, cukrárna, svatební tanec, svatební holuby, svatební agentury)
parkování před obchodem nebo v blízkém okolí v ulici U Dermatinky
dobrá dostupnost MHD (od Anděla třetí nebo čtvrtá zastávka tramvají – Klamovka, Kavalírka a pokračujte ve směru jízdy nad Klamovku – park )
po telefonické domluvě možnost návštěvy i mimo otevírací dobu
možnost domluvy v cizím jazyce
možnost dovozu oděvů až domů kurýrní službou (poplatek)
zapůjčení bílých dupaček a šatiček na křtiny
na svaté přijímání a biřmování vás také oblékneme
bussines móda

Zakoupila jsem si v jiném salónu svatební šaty, mohu si u vás dokoupit svatební doplňky?

Ano, máme velký výběr bižuterie, závojů, korunky, bolerka, punčochy a svatební obuvy jak saténové, krajkové nebo kožené od firmy Gabor. U nás najdete ale i dekoraci na Auto a svatební tabuli. Nabízíme také módní doplňky a spodní prádlo a oděvy nejen pro nevěstu, ale i pro svatebčany. Pouzdrové šaty a kostýmky pro maminky nevěst a pro tatínka novou košili a kravatu. To vše najdete v našem nově zbudovaném salónu na Plzeňské.
Šaty Vám vyčistíme a upravíme v naší krejčovské dílně za poplatek. U nás najdete vše v moderním příjemném prostředí pod jednou střechou.

Půjčujete také pánské svatební obleky?

Ano, ale jen ty vyloženě svatební a společenské obleky. Nově také žaket na svatbu a smoking na společenské události. Nabízím také obleky k prodeji. Jejich ceny se pohybují od 6500 Kč. Nově nabízíme obleky od firmy DIGEL jejiž cena je od 8500 Kč k prodeji. K obleku si můžete zapůjčit bílou nebo ivory svatební vestu a plastrón. Cena zapůjčení od 800,- Kč. Košile nabízíme ve slim střihu s nežehlivou úpravou. Přední český výrobce košil a kravat Avantgard se specializuje nejen na ženichy ale i chlapce. Cena půjčení 300,- a prodej již od 700,-Kč

Dají se u vás zakoupit také Bussines-obleky, košile a kravaty?

Ano, firma DIGEL je předním dovozcem Bussines oblekú v Evropě. K oblekům nabízíme i Bussines košile a hedvábné kravaty firmy JPloenes, Avantgard.

Můj ženich má docela komplikovanou velikost, jaké velikosti máte v salónu?

Velikosti máme 44-62, 24-30, 90-114. Nabízíme možnost různého výběru velikostí pro sako a kalhoty. Pokud bychom vaší velikost neměli na skladě, objednáme je do týdne.

Nabízíte také možnost ušití obleku na míru?

Ano, spolupracujeme s firmou Atelier66, kde si můžete nechat ušít oblek na zakázku již od 22 000 Kč. Vypadají velmi dobře a saka jsou lehká a vzdušná. Nabízejí také košile na zakázku.